You are currently viewing 5 סיבות מדוע עדיף לשפץ את הבית עם אנשי מקצוע
שיפוץ דירה

5 סיבות מדוע עדיף לשפץ את הבית עם אנשי מקצוע

זמן קריאה: 4 דקות

1. אין צורך לחפש כל שיפוצניק בנפרד

זה די הרבה זמן לבצע תיקונים בעצמך – אתה צריך להיות בעל מספר ידע מאוד ספציפי. יתר על כן, הן תיאורטית והן מעשית. באופן גס, תחילת שיפוץ, אתה צריך להיות מעין מעבד לכל דבר: אינסטלטור, חשמלאי, מעצב. ולוקח הרבה זמן להחליף דירה או בית בעצמך – או שאתה צריך לקחת חופשה (אבל אז המהות העיקרית שלו הולכת לאיבוד), או מרק, להדביק טפטים ולהניח אריחים לאחר יום עבודה. וזה רק חלק קטן מהבעיות.

רוב ההזמנות שעובדות עליהן ב"שדרת התיקונים "הן גימור של בניינים חדשים. רבים פונים לתיקון גס, במהלכו שיפוצניק יבצעו את כל התקשורת הדרושה, יבנו מחיצות ויישרו את הקירות. לאחר מכן, יהיה עליך לבחור טפט, אריחים, לרבד או לינוליאום, להתקין אינסטלציה.

אתה יכול לעשות זאת בעצמך ובכך לחסוך את תקציב המשפחה שלך. או הזמינו "עבודה נוספת" ב"שדרת התיקונים ".

אותו דבר לגבי פרויקט העיצוב. החברה מעסיקה קבוצת שיפוצניקים אשר תסייע בעיצוב דגם תלת מימד של דירה או בית עתידי.

אנשים עובדים איתנו ככה: או שהם מגיעים עם פרויקט גמור שנעשה על ידי מעצב צד שלישי, או שהם מזמינים מאיתנו. יש גם אפשרות שלישית – כאשר לקוחות מחליטים בעצמם היכן ומה עדיף לעשות, מבלי שמעצבים, מבקשים מאיתנו עצה. לדוגמה, כעת אנו שוכרים דירה, בה נתנו עצות מה אופנתי ומה הכי טוב. זה יצא מגניב בטירוף ”, אומר מיכאיל דבורצקי .

לדברי מיכאיל, עכשיו זה אופנתי לפשט את הפנים – קווים ישרים של התקרה, קירות צבועים, שימוש בחומרים דמויי עץ. בנוסף, עליך להתרחק מאלמנטים דקורטיביים נוספים, כגון נישות עם מדפים במחיצות, שלרוב פשוט משמשות מקום נוסף לאיסוף אבק. אנשי מקצוע לוקחים בחשבון את הרגעים הללו ועוזרים להפוך את הבית לנוח ונעים ככל האפשר.

2. חיסכון בזמן

לדברי שיפוצניקים, שיפוץ דירה ושאר התיקונים צריכים להיות איכותיים ומסוגננים, כך שבפעם הבאה הדירה תצטרך להתעדכן בעוד 10-15 שנים. בכל מקרה, זו בדיוק הגישה הנהוגה ב"שדרת התיקונים ". לכן, הם עושים זאת באיכות גבוהה, כמו לעצמם. והם אפילו נותנים אחריות – שנתיים לכל עבודה וחמש שנים לעבודה .

“ אנו מציעים תיקונים מסוגים שונים. אחד השירותים הפופולריים ביותר הוא תיקונים גסים מהירים. אנחנו עושים מאפס, לגמרי את כל השלבים בכל החדרים – מיזוג אוויר, חיווט, וחדרי אמבטיה, ומרפסות, והשאר. אנחנו לא מפחדים מקשיים. לדוגמה, עכשיו יש לנו פרויקט, בית עירוני, שאת פרויקט העיצוב שלו יצר מעצב אחד מגניב. שם עלינו להתקין מנורות יוצאות דופן חדשות, ליצור עיצוב גרם מדרגות שיחקה עץ ומשימות רבות אחרות שעומדות בפנינו בפעם הראשונה, ואפילו המעצב עצמו אינו יודע כיצד לעשות זאת. אבל אנחנו מתמודדים, מדליקים את המוח ועושים את זה. לדוגמה, הם התקינו מערכת דלתות מוסתרת שכבר אין לאף אחד בקמרובו. זה מעניין כי זה משפר את המיומנות המקצועית. אחרי הכל, אתה תמיד צריך לא לעמוד במקום, אלא להתקדם", – אמר מיכאיל דבורצקי.

זמן התיקון תלוי בהיקף העבודה ובמורכבותה. לדוגמה, אתה יכול להכין דירת חדר מאפס תוך חודש וחצי. בית עירוני – עד שישה חודשים. זה הרבה יותר מהיר מאשר לשפץ את הבית בעצמכם.

העלות למ"ר תלויה בחפץ. אם הוא לא מגיע עם כלום, אז הוא מתחיל בפיתוח פתרון תכנוני, מחקר של פרויקט בנייה. לאחר מכן נערכת הערכה, כי להגיד באקראי שמטר מרובע יעלה שלוש עד חמשת אלפים רובל זה לא נכון, לא מקצועי. נערך הערכה של העבודה, בה הלקוח רואה על מה הוא משלם כסף ", אומר ראש תיקון שדרות.

לפעמים זמן התיקון גדל בגלל טעויות ומחדלים של מעצבים – הם לא תמיד לוקחים בחשבון תקשורת הנדסית. נושאים אלה ניתנים לפתרון מיידי "במקום". לדוגמה, בעת ביצוע עבודות במטבח, עליך לקחת מיד בחשבון היכן ואיזה ציוד יעמוד. לשם כך, יש לבחור אוזניות במקביל לתיקון.

החברה יודעת כמה יקר התיקונים יכולים להיות. לכן, לא יוצעו לך חומרים יקרים במיוחד ואלמנטים גימור אם התקציב מוגבל. במקרים מסוימים, הם עשויים להציע תוכנית תשלומים.

לאחר סיום כל העבודה, הלקוח יכול מיד להתקשר לדירה ולחיות. חלל המגורים אפילו לא דורש ניקיון: לאחר סיום העבודה ב"שדרת התיקון "יש שלב נוסף – ניקיון. הדבר נעשה על מנת להפוך את השיפוץ לנוח ונוח ככל האפשר.

3. יעזור לך למצוא פשרה

שמתם לב שמספר המריבות עם תיקונים גדל? מיכאיל מאשר עובדה זו: לעתים קרובות בעל ואישה אינם יכולים להגיע לפשרה, למשל, לגבי צבע הלמינציה או האריח. ואז העובדים מסתבכים.

“ יש לנו זוג שכמעט התגרש בגלל בניית מחיצות. הם לא יכלו להגיע לפשרה במשך זמן רב, ואז המלצנו על אופציה ונתנו עצות. הם שמעו וקיבלו החלטות משלהם. אנחנו לא יכולים להתעקש על שום דבר, אנחנו יכולים לתת ייעוץ רק מבחינה מקצועית. כי אז הם יחיו בדירה הזו ”, אומר מיכאיל דבורצקי.

מה עדיף להכין ממה, אילו אלמנטים משולבים זה בזה, מה צריך להוסיף כדי שיופיע "שמחה" בדירה או בבית – שיפוצניקים יכולים לתת ייעוץ בכל שלבי השיפוץ לדוגמא ב שיפוץ חדר אמבטיה.

4. חומרי איכות

אנשים מאמינים לעתים קרובות שהם יכולים לבצע תיקונים באיכות גבוהה על פי הוראות באינטרנט וסרטונים ב- YouTube. אבל זה שגוי מיסודו, אמר שיפוצניק.

לפעמים הלקוחות שלנו אומרים לנו," ראיתי את הסרטון .. ". אנו שואלים מי היה שם, איזה ניסיון יש לו וכו '. מכיוון שרוב הסרטונים אודות התיקון צולמו על ידי בלוגרים רגילים בעלי ידע שטחי בתחום זה ועצותיהם אינן ישימות לחיים או לפרויקט ספציפי. אנו מתרגלים, אנו מבינים כיצד ומה עושים. במהלך שמונה שנים, כבר מילאנו את המהמורות שלנו, בדקנו חומרים שונים, כולל מוצרים חדשים בשוק. וכשלקוח מגיע אלינו, יש לנו רשימה מוכנה של חומרים שהם באמת איכותיים ", מסכם ראש בולבר רמונטה.

לקוחות חוסכים זמן לא רק מכיוון שאין צורך להבין את כל המורכבויות ולחפש שיפוצניקים בכל תחום. עובדי Bulvar Remonta יקנו בעצמם את כל החומרים הדרושים.

ברוב המקרים אנו קונים את החומרים בעצמנו. מכיוון שאנו עורכים רשימת חומרים, הלקוחות מתחילים לרכוש דברים לא נכונים מבלי להבין חומרי בניין. ובהתאם, הם מפסידים לא רק זמן, אלא גם כסף. מי ש"מחטט "באתר הבנייה יכול לחפש בבסיסי הסיטונות בחיפוש אחר המחיר הטוב ביותר. אבל אנחנו לוקחים בעיקר מאותם סיטונאים במחירים מוזלים ”, מסביר מיכאיל דבורצקי.

5. שליטה בעבודה בכל השלבים

מיכאיל דבורצקי אמר כי הוא שולט באופן אישי בהתקדמות העבודה בכל השלבים. המנהל שומר על קשר עם לקוחות 24/7 באמצעות שליחים, שולח תמונות וסרטונים של כל שלב בעבודה שבוצעה.

אנו די מוגבלים במשאבי אנוש, ולכן אנו מנסים לא להיות מפוזרים. יש לנו מספר מסוים של אובייקטים עכשוויים, שאת יותר מהם אנו מנסים לא לקחת. כי אם אתה רץ אחרי כולם, אתה תיכשל במהירות. אני עוקב אחר האיכות בכל שלב. ואם יש איפשהו "משקוף", אנו מיד מתקנים אותו ", – מסביר מיכאיל.

כך, היעילות והמהירות של העבודה גדלים, תוך שאינם משפיעים על האיכות בשום צורה.